چهار شنبه , 28 فوریه 2024
اسم بهترین کرم سفید کننده دست و صورت و بدن
اسم بهترین کرم سفید کننده

اسم بهترین کرم سفید کننده دست و صورت و بدن

همه به دنبال اسم بهترین کرم سفید کننده هستند ، یکی اسم بهترین کرم سفید کننده دست را می خواهد بداند و دیگری اسم بهترین کرم سفید کننده صورت و بدن را. در این مطلب اسم بهترین کرم سفید کننده را با شما درمیان خواهم گذاشت و نحوه استفاده از این کرم سفید کننده را به شما خواهم گفت.

اسم بهترین روشن کننده پوست , اسم بهترین کرم سفید کننده بدن , اسم بهترین کرم سفید کننده دست , بهترین مارک کرم روشن کننده پوست , نام بهترین کرم سفید کننده

اسم بهترین کرم سفید کننده

چرا همه به دنبال اسم بهترین کرم سفید کننده هستند ؟

کرم های سفید کننده بسیاری در بازار وجود دارند که همه آنها مدعی بهترین بودن هستند. اما آیا می توان به آنها اعتماد کرد ؟ جواب خیر است. چون تمامی تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی برای فروش بیشتر ادعا می کنند که بهترین مارک کرم روشن کننده پوست صورت و یا بدن را دارند و با این روش ما را ترغیب به خرید محصولشان می کنند اما بعد از خرید و پرداخت هزینه های مختلف آن، تازه متوجه می شویم که سرمان کلاه رفته و این کرمی که رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های گروهی 24 ساعته آن را تبلیغ می کنند آن اثرگذاری که از یک کرم سفید کننده انتظار می رفت را ندارد. بنابراین اعتماد خود را نسبت به سایر برند ها هم از دست می دهیم و با هر بار شنیدن تبلیغات آنها با خود می گوییم دوباره می خواهند سرم کلاه بگذارند اما این بار دم به تله نمیدم.

این قضیه داستان بسیاری از ماست اما آیا واقعا کرم سفید کننده ای برای برطرف نمودن لک ها و تیرگی های قسمت های مختلف بدنمان وجود دارد که تاثیر گذار باشد و یا حداقل تا 50 درصد بتواند این سیاهی های اذیت کننده و خجالت آور را برطرف کند؟ جواب این سوال بله است و در ادامه اسم بهترین کرم سفید کننده را با شما در میان خواهم گذاشت.

اسم بهترین روشن کننده پوست , اسم بهترین کرم سفید کننده بدن , اسم بهترین کرم سفید کننده دست , بهترین مارک کرم روشن کننده پوست , نام بهترین کرم سفید کننده

اسم بهترین کرم سفید کننده

چگونه بهترین کرم سفید کننده را یافتم

خود من به دلیل تیرگی زیر بغل و ناحیه تناسلی ام ماه ها به دنبال یک مارک قابل اعتماد سفید کننده پوست بودم اما همیشه سرم کلاه می رفت تا اینکه یک روز وقتی برای تعطیلات عید به ترکیه رفته بودیم زن داداشم از اینکه هر وقت حرف استخر و آبتنی وسط میاد و من از رفتن به استخر طفره می رم دلخور شد و جویای علت آن شد. من هم با کلی خجالت جریان را با او در میان گذاشتم.

وقتی زن داداشم جریان را فهمید از یک دکتر متخصص پوست ترکیه به نام خانم دکتر جیدا نیمت وقت ویزیت گرفت و فردای آن روز قرار شد با هم به مطب خانم دکتر برویم. دکتر بعد از ویزیت اسم کرمی را برایم نوشت و گفت تا زمانی که تیرگی پوست زیر بغل و ناحیه تناسلی ام کاملا برطرف نشده از این کرم استفاده کنم.

من با کلی شوق و ذوق همراه زن داداشم رفتیم داروخانه و این کرم را تهیه کردیم و از همان روز استفاده از آن را شروع کردم. همان 15 روزی که در ترکیه بودیم تیرگی زیر بغل و ناحیه تناسلی ام 10 الی 15 درصد روشنتر شده بود اما باز هم از رفتن به استخر خجالت می کشیم. وقتی اولین بار تاثیر این کرمو دیدم از خوشحالی تو پست خودم نمی گنجیدم هم من خوشحال بودم و هم پدرام شوهرم.

موقع برگشت از ترکیه 6 عدد از این کرم برای خودم و یکی از دوستانم که همین مشکل را داشت تهیه کردم و با خود به ایران آوردم. 3 ماه بطور مداوم روز و شب از این کرم استفاده کردم و تیرگی زیر بغل و ناحیه تناسلی ام کاملا برطرف شد. در این مدت 4 تیوب از کرم مصرف کرده بودم و از تاثیر آن فوق العاده راضی بودم. البته دوستم ساغر هم 4 ماه از کرم استفاده کرد و تیرگی و لک های پوست صورتش هم کاملا درمان شد. البته زن داداشم کرم ضد لک صورت همان برند را هم برای ساغر از ترکیه تهیه کرد و برایم فرستاد. کرم ضد لک صورت هم تاثیرش فوق العاده بود.

الان که در حال نوشتن این مطلب برای شما عزیزان هستم اسم کرم سفید کننده را در گوگل جستجو کردم . به نظر می یاد یکی از فروشگاه های اینترنتی اقدام به فروش این کرم می کند. در انتها لینک آن را هم با شما به اشتراک خواهم گذاشت تا دغدغه تهیه کرم را هم نداشته باشید. البته خودم برای یکی از همسایه ها از این سایت سفارش دادم و سفارشم به موقع به دستم رسید و محصولی هم که می فروشند همان مارکیست که از ترکیه گرفته بودم.

ناگفته نماند قبل از اینکه برای این ماجرا به پزشک مراجعه کنم روش های مختلف سفید کننده پوست خانگی و گیاهی را امتحان کرده بودم اما دریغ از کوچکترین تاثیری. در نهایت زن داداشم اون روز منو وادار کرد تا پیش خانم دکتر برم و ویزیتم کنه. الان که دارم فکرشو می کنم میبینم اگه اثرار های زن داداشم نبود شاید هنوزم این لک ها و سیاهی ها روی پوستم بود و در به در داشتم دنبال راه چاره می گشتم.

اسم بهترین روشن کننده پوست , اسم بهترین کرم سفید کننده بدن , اسم بهترین کرم سفید کننده دست , بهترین مارک کرم روشن کننده پوست , نام بهترین کرم سفید کننده

اسم بهترین کرم سفید کننده

اسم بهترین کرم سفید کننده چیست ؟

و اما اسم بهترین کرم سفید کننده ای که قولشو به شما عزیزان داده بودم  کرم سفید کننده ویاکسی هست. حتما از مطالبی که در بالا خوانده اید متوجه شده اید که ویاکسی برای مختص بدن بوده و برای لک های و تیرگی های صورت باید کرم مطمئن دگری تهیه نمایید. من از آنجایی که نیاز به استفاده از کرم ضد لک صورت راه هم داشتم از دکتر در این مورد سوال نمودم و او کرم ضد لک صورت سافتوپلاس را معرفی کرد. تعدادی از دوستانم که تعریف کرم سفید کننده بدن را از من شنیده بودند اصرار داشتند تا جایی برای تهیه این کرم به آنها معرفی کنم و من هم از طریق زن داداشم برایشان تهیه کردم. بعد از یک ماه که از این کرم استفاده کرده بودند همه دوستانم از تاثیر آن در درمان لک های صورت فوق العاده راضی بودند.

جالب است بدانید که ترکیبات محصولات ویاکسی گیاهی بوده و علاوه بر این ترکیبات از ماده Axolight به عنوان ریزمغذی موثر در درمان ناهمگونی رنگ پوست در آن بهره گرفته شده است. آکسو لایت یک ماده بی ضرر و همچنین فوق العاده موثر روشن کننده پوست است که جایگرین ماده مضر کوژیک اسید شده است. کوژیک اسید به عنوان ماده اصلی سفید کننده در بسیاری از کرم های ضد لک و روشن کننده پوست مورد استفاده قرار می گیرد. من که از ده ها روش گیاهی و خانگی جهت سفید کردن تیرگی های پوستم استفاده کرده بودم و نتیجه ای از آنها نگرفته بودم در نهایت این یک محصول گیاهی بود که لک ها و سیاهی های پوستم را درمان کرد.

هدف از این مطلب آن بود که شما را با اسم بهترین کرم سفید کننده پوست آشنا کنم تا زمان و پول خود را روی آزمایش برند های مختلف به هدر نداده و بهترین نتیجه را در سریعترین زمان ممکن بگیرید. امیدوارم به زودی به هدفتان که داشتن پوستی صاف و روشن است برسید. این مطلب را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

منبع : زیبابانو