دوشنبه , 2 اکتبر 2023

7 راه برای پاک کردن آسان ریمل

یادگیری تمام روش های مختلف و طبیعی برای پاک کردن ریمل می تواند مشکل باشد! وقتی برای اولین بار شروع به ریمل زدن کردم، یکی از بزرگترین چالش هایم پاک کردن آن بود! خب دخترها، شما سوال کردید و ما پاسخ می دهیم، من تمام روش های سریع و آسان پاک کردن ریمل را جمع آوری کرده ام!

پاک کردن ریمل , تمیز کردن ریمل , چگونه ریمل را پاک کنم , طرز پاک کردن ریمل

پاک کردن ریمل

ملایم بودن با پوست1- ملایم باشید

وقتی روش های مختلف پاک کردن ریمل را امتحان می کردم اولین چیزی که یاد گرفتم ملایمت بود. نباید مژه ها را بکشید و بمالید چون این روش کار را بدتر می کند! اگر با مژه ها ملایم تر و راحت تر باشید، ریمل راحت تر پاک می شود!

2- از مالیدن و کشیدن مژه ها خودداری کنید

ملایم بودن را به یاد دارید؟ خب دختر ها، مالیدن مژه ها یک اشتباه بزرگ است! من عادت داشتم در حمام لیف را روی مژه-هایم بکشم تا ریملم پاک شود. اگر این اشتباه شما هم هست، دیگر آن را انجام ندهید! این کار می تواند مژه ها را بکند. در عوض روش های زیر را برای پاک کردن ریمل امتحان کنید.

3- لیف گرم را روی چشم ها نگه دارید

قبل از اینکه هر روشی را برای پاک کردن آسان ریمل شروع کنید، چند لحظه اضافه تر وقت صرف کنید، لیف حمام خود را داغ کرده ( آنقدری که بتوانید تحمل کنید!) و آن را روی چشم هایتان بگذارید. این کار ریمل را سست و شل می کند و پاک کردن آن را آسان تر خواهد کرد. امتحان کنید- برای من که بسیار موثر بود!

4- پاک کننده ی آرایش بدون چربی

اگر فکر می کنید آرایش پاک کن تان ریمل را به خوبی پاک نمی کند، احتمالاً نوع مناسبی انتخاب نکرده اید! پاک کننده ی آرایش چشم باید کاملاً بدون چربی باشد. من از Neutrogena Oil-Free Eye Makeup Remover استفاده می کنم و باور کنید دختر ها، اثر آن عالی است! تمام ریمل را به خوبی و با چند حرکت پنبه پاک می کند!

5- از روغن نارگیل استفاده کنید

روغن نارگیل برای پاک کردن ریمل , پاک کردن ریمل با روغن نارگیل , آیا روغن نارگیل ریمل را پاک می کند

روغن نارگیل برای پاک کردن ریمل

اگر به دنبال روشی کاملاً طبیعی برای پاک کردن ریمل هستید، روغن نارگیل بهترین انتخاب برای شماست! روغن نارگیل برای مو و پوست بسیار مفید است، بنابراین استفاده از آن برای پاک کردن ریمل، به نرم شدن پوست اطراف چشم هم کمک کرده و آن خطوط ریز را از بین می برد! امتحان کنید و نتیجه را با من در میان بگذارید!

6- روغن زیتون

روغن زیتون برای پاک کردن ریمل , پاک کردن ریمل با روغن زیتون , با روغن زیتون ریمل را پاک کنید

پاک کردن ریمل با روغن زیتون

روش طبیعی دیگر برای پاک کردن ریمل روغن زیتون است! پنبه را به روغت زیتون آغشته کنید و به آرامی در امتداد مژه ها بمالید (البته بعد از اینکه با لیف آن ها را گرم کردید!) خواهید دید که اثر آن چقدر شگقت انگیز خواهد بود!

7- وازلین

نهایتا،ً آخرین روش طبیعی برای پاک کردن آسان ریمل استفاده از کمی وازلین است. وازلین مانند روغن زیتون و نارگیل عمل می کند. قبل از استفاده از وازلین حتماً با لیف گرم ریمل را مرطوب و سست کنید.

اما در انتها ما استفاده از ریمل میبلین را به شما پیشنهاد می کنیم. چون در مقایسه با سایر ریمل ها با کیفیت تر و به دور از هرگونه آلرژی چشمی می باشد. سلامتی چشمانتان و کیفیت عالی ریمل باید حرف اول را در انتخابتان بزند.

حالا همه ی نکات را می دانید! این ها بهترین روش های من برای پاک کردن ریمل بودند! شما درخواست کرده بودید و ما در مورد آن برایتان نوشتیم. خب خانم ها، آیا روش دیگری برای پاک کردن ریمل دارید؟ همین جا به اشتراک بگذارید!

3 نظر

  1. عااااااااااااااااااااااااشقتونم
    خیلی جدید و خوب بود میرم که امتحان کنم مرسی.
    2 هفته س ریملم پاک نمیشه!!!!!!!!!!

  2. خیلی خوب بود،واقعا ممنون،میرم تست کنم نتیجه رو هم میگم خدمتتون

  3. دوستان عزیزم روغن زیتون چشمها رو میسوزونه…. میگی نه؟ امتحان کن…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*