جمعه , 18 ژوئن 2021
کرم سفید کننده واژن بیوبالانس خوبه یا نه؟
کرم سفید کننده واژن بیوبالانس

کرم سفید کننده واژن بیوبالانس خوبه یا نه؟

کرم رفع تیرگی ناحیه تناسلی بیوبالانس به عنوان یکی از بهترین سفید کننده های بدن چند سالی بیشتر نیست که وارد بازار ایران شده و در همین مدت کوتاه توانسته رقبای یسیاری را پشت سر بگذارد. قیمت کرم سفید کننده بیوبالانس در میان کرم های با بودجه خرید متوسط قرار می گیرد.

آنچه با شما درباره کرم سفید کننده واژن بیوبالانس در میان گذاشته ایم

آیا کرم بیوبالانس واقعا یک کرم گیاهی است؟

بیوبالانس مدعیست که تمامی محصولاتش گیاهی بوده و به هیچ عنوان از پارابن یا مشتقات نفتی در ترکیبات محصولات خود استفاده نمی کند. با دقت در ترکیبات کرم های مختلف این برند نام آشنا می توان این ادعای آنها را تصدیق نمود. با این حال روبان سبز رنگی روی قسمت انتهایی و پشت کرم نقش بسته که نشان دهنده گیاهی بودن آن است. از آنجایی که تمامی محصولات این کمپانی صادراتی به کشور های اروپایی ، آمریکایی و آسیایی هستند در صورت گیاهی نبودن محتویات این کرم مطمئنا تاکنون با این کمپانی برخورد می شد.

قیمت کرم سفید کننده واژن بیوبالانس

قیمت کرم سفید کننده واژن بیوبالانس

کرم سفید کننده بیوبالانس در کشور ترکیه تولید و صادر می شود. ترکیه از نظر حقوق کارگری در سطع بالاتری نسبت به ایران قرار دارد. مهاجرت های چند سال اخیر ایرانیان به ترکیه خود موید این ادعاست. از آنجایی که اغلب مواد اولیه مورد استفاده در تولید بسته بندی محصولات این شرکت وارداتی بوده می توان نتیجه گرفت که قیمت تمام شده محصولات آن نسبت به ایران بالاتر باشد. بنابراین قیمتی که برای کرم سفید کننده بیوبالانس می توان در نظر گرفت بالای 310 هزار تومان خواهد بود و قیمتی پایینتر از آن مطمئنا نشان دهنده فیک و تقلبی بودن کرم عرضه شده در فروشگاه هاست.

آیا کرم سفید کننده بیوبالانس واقعا موثر است؟

کرم بیوبالانس در درمان لک ها و تیرگی های سطح پوست به روش لایه برداری عمل نکرده بلکه رنگ دانه های ناهماهنگ پوست را ترمیم و رنگ پوست را یکنواخت می کند. بنابراین می توان گفت کرم بیوبالانس یک کرم درمانی بوده و می توان به موثر بودن آن امید بیشتری داشت. بالای 90 درصد کرم های موجود در فروشگاه ها از روش لایه برداری استفاده می کنند که یک روش منسوخ و در عین حال بی تاثیر در درمان لک ها و تیرگی های پوست است.

با توجه به نتایج نظرسنجی های انجام شده درباره کرم بیوبالانس ، این کرم رضایت بالای 80 درصد از استفاده کنندگان خود را داشته که این میزان از رضایت را برای یک کرم سفید کننده درمانی فوق العادست.

ترکیبات کرم سفید کننده بیوبالانس

 • عصاره ریشه شیرین بیان
 • عصاره رزماری
 • موم عسل
 • روغن شیا
 • ویتامین C
 • ویتامین B
 • عصاره گیاه آب قاشقی

تمامی موادی که در بالا اشاره شد در قسمت ترکیبات پشت قوطی کرم سفید کننده بیوبالانس درج شده اند که هر از یک از آنها دارای خواص بی نظیری برای پوست هستند. به عنوان مثال عصاره ریشه شیرین بیان در درمان لک های پوستی و ترمیم بافت پوست فوق العاده عمل می کند و روغن شیا یک ماده فوق العاده جهت رساندن مواد مورد نیاز پوست به سلول های پوستیست.

موارد استفاده کرم سفید کننده بیوبالانس

کرم بوبالانس در درمان بسیاری از عارضه های پوستی که موجب تغییر رنگ پوست شده اند موثر واقع شده به گونه ای که تعدادی از بیمارانی که پزشکان ، تیرگی های پوست آنها را ارثی و غیر قابل درمان تشخیص داده بودند تاثیرات شگفت انگیزی از این کرم گیاهی دریافت کرده اند.

 • رفع تیرگی واژن
 • سفید کردن ناحیه تناسلی
 • رفع تیرگی زیربغل
 • سفید کردن زیربغل
 • رفع تیرگی آرنج
 • رفع تیرگی قوزک پا
 • درمان جای جوش
 • درمان آفتاب سوختگی ها

تجربه خودم درباره کرم رفع تیرگی ناحیه تناسلی بیوبالانس

به عنوان دختری که خیلی به پوستم اهمیت می دم و همیشه سعی کردم بهترین محصولات برای پوستم تهیه کنم می توان گفت که این کرم بهترین کرم سفید کننده ایست که در عمرم استفاده کردم و پیشنهاد می کنم حتما برای لک ها ، تیرگی ها و حتی زخم ها و جای جوش استفاده از این کرم را تجربه کنید مطمئنا از نتیجه ای که می گیرید خرسند خواهید بود.

از کجا کرم سفید کننده واژن بیوبالانس را بخرم

از کجا کرم سفید کننده واژن بیوبالانس را بخریم

تنها فروشگاه قابل اعتمادی که می توان برای خرید کرم سفید کننده واژن بیوبالانس معرفی کرد فروشگاه تضمینی ها دات کام بوده که سال هاست محصولات اورجینال بیوبالانس را عرضه می کنند و در این مدت که من از این فروشگاه خرید کرده ام همیشه از کیفیت و خدمات پس از فروش آنها رضایت بالایی داشته ام.

هدف از این مطلب معرفی یکی از بهترین کرم های سفید کننده ای بود که خود نیز تجربه استفاده از آن را داشته ام و مطمئنم شما هم مثل من از خرید این کرم پشیمان نخواهید شد. بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و تجربیات شما عزیزان در مورد این کرم هستم حتما 1 دقیقه وقت گذاشته و نظرات خود را با من و سایر بینندگان زیبابانو در میان بگذارید.

منبع : زیبابانو