چهار شنبه , 28 فوریه 2024

7 نکته برای انتخاب ریمل مناسب

برای پیدا کردن ریمل مناسب به کمک احتیاج دارید؟ من ریمل را خیلی دوست دارم و جزء لوازم آرایش محبوب من برای خریدن و استفاده کردن است. طوری که اگر در یک جزیره گرفتار شوم جزء چیز های ضروری است که باید حتماً همراه داشته باشم! خوشحال خواهم شد که در پیدا کردن ریمل مناسب به شما کمک کنم.

نتیجه ی دلخواه تان از انتخاب ریمل چیست

1- نتیجه ی دلخواه تان را مشخص کنید

اولین کاری که برای پیدا کردن ریمل مناسب باید انجام دهید مشخص کردن نتیجه ای است که به دنبال آن هستید. می خواهید مژه هایتان بلند شوند، ضخیم تر به نظر برسند یا مشخص شوند؟ برای هر سه اثر فرمول خاصی وجود دارد بنابراین مهم است که قبل از خرید بدانید چه می خواهید. من شخصاً ترجیح می دهم مژه ها کشیده و مشخص شوند؛ به نظرم این حالت تمیز، مرتب و بسیار زنانه است.

2- برندی پیدا کنید که دوستش دارید

آیا برند لوازم آرایشی هست که به طور خاص دوستش داشته باشید؟ اگر بله، بهتر است دنبال ریمل مناسبی از همان برند بگردید. من شخصاً محصولات Cover Girl را دوست دارم و ریمل این برند مدل lash Blast و هم چنین Flamed Out نوع مورد علاقه‌ی من است. در برندی که دوست دارید خوب بگردید تا ریمل مناسب سبک خودتان پیدا کنید. در غیر این صورت به سراغ برند های دیگر بروید.

3- آزمایش، آزمایش، آزمایش

بخش بزرگی از پیدا کردن ریمل مناسب علاقه به امتحان کردن است. مسلماً هر ریملی که می خرید دوست نخواهید داشت. همه ی ریمل ها به وعده هایی که تبلیغ می کنند عمل نمی کنند. از امتحان کردن ریمل های جدید نترسید. ممکن است ریملی که از کنار آن می گذرید همان ریمل عالی و مناسب برای شما باشد. هر چه بیشتر امتحان کنید بهتر متوجه می شوید که از یک ریمل چه انتظاراتی دارید.

4- رنگ مورد نظرتان را مشخص کنید

تصمیم بگیرید که دوست دارید ریمل تان چه رنگی باشد. ریمل های رنگی مثل یاقوتی، سبز و ارغوانی در بازار موجودند. رنگ های معمول تر شامل قهوه ای، مشکی- قهوه ای، مشکی، بسیار مشکی و انواع دیگر مشکی هستند. من خودم همیشه به دنبال مشکی ترین رنگ ممکن هستم چون دوست دارم مژه هایم تأثیرگذار و جالب توجه باشند. فکر کنید که چه می خواهید، یک اثر ظریف و ملایم یا مژه هایی چشم گیر و مهیج. راستی چند روز پیش مطلبی در مورد مراقیت از مژه ها نوشتم که جالبه برای مطالعه اش اینجا کلیک کنید

بهترین روش های ریمل زدن را یاد بگیرید

5- بهترین روش های ریمل زدن را یاد بگیرید

ریمل مناسب تنها نیمی از مسیر است. باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. هر کس تکنیک های متفاوتی برای خود دارد اما همیشه آماده ی امتحان کردن روش های جدید باشید. من اول مژه های بلندتر را ریمل می زنم و سپس از گوشه ی داخلی به سمت بیرون ریمل زدن را ادامه می دهم. من معمولاً به مژه های پایین ریمل نمی زنم یا خیلی کم می زنم.

6- نظرات و بررسی های مصرف‌کنندگان را بخوانید

من قبل از اینکه محصول جدیدی بخرم، نظرات دیگران را در مورد آن می خوانم. هر کس نظر متفاوتی دارد و ممکن است لزوماً با نظرات موافق نباشم اما اگر 500 نظر مثبت و 12 انتقاد وجود داشته باشد، می توانم به آن محصول اعتماد کنم. فقط هم نظرات موجود در یک و بسایت را نمی خوانم؛ بلکه قبل از خرید ریمل یا هر لوازم آرایش دیگری چندین سایت را چک می کنم تا جهت کلی نظرات را بدانم. به نظر وقت گیر می رسد اما در واقع خرید ریمل یا لوازم آرایش دیگر را بسیار آسان تر می کند.

7- پس بدهید

اگر ریملی خریدید و نتیجه ای که وعده داده شده را از آن نگرفتید، پس بدهید. در واقع، بسیاری از مردم فکر می کنند اگر از یک محصول آرایشی استفاده شده باشد نمی توانند آن را پس بدهند، اما می توانند. از فروشگاه مورد نظر بپرسید تا مطمئن شوید اما در بیشتر موارد امکان پذیر است. این کار باعث صرفه جویی در پول شما شده و می توانید در خرید های بعدی از آن استفاده کنید.

انتخاب ریمل مناسب به آزمون و خطای بسیار نیاز دارد اما این نکات می تواند شما را به مسیر درست راهنمایی کند. من عاشق ریملم و دوست دارم بدانم ریمل محبوب شما چیست! با من در میان بگذارید!

منبع : زیبابانو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*