سه شنبه , 27 فوریه 2024

7 راه آسان برای کم کردن 3 کیلو وزن

آیا راهی برای کم کردن 3 کیلو طی دو هفته بدون یک رژیم سخت وجود دارد؟ چون پیروی از یک رژیم خیلی سخت گیرانه خسته کننده است و پای بند ماندن به آن غیر ممکن به نظر می رسد. می توانید تغییرات کوچکی ایجاد کنید و نتایج بزرگ بگیرید؟ قطعاً می توانید، و من به عنوان مربی شخصی آماده ام به شما کمک کنم وزن کم کنید، سلامتی تان را بهبود دهید و به آسانی به نتایجی که لایق آن هستید برسید! زندگی لذت بردن از خوشی های ساده است که شامل برقراری تعادل در زندگی است. این ها راه های من برای کم کردن 3 کیلو وزن هستند :

1- شنبه : غذای تان را شریک شوید

SHARE-YOUR-MEALS-TO-LOSE-WEIGHT

اگر بیرون هستید و می خواهید در رستوران غذا بخورید، با تقسیم کردن غذای خود با همراه تان انتخاب سالم تری داشته باشید. با این کار کالری کمتری دریافت می کنید. نمی خواهید تقسیم کنید؟ پس نصف غذای تان را کنار بگذارید تا روز دیگری از آن استفاده کنید. این در راس نکات من برای کاهش وزن آسان قرار دارد. چراکه بیرون غذا خوردن می تواند یک چالش بسیار بزرگ باشد!

MAKE-YOUR-SALAD-THE-STAR2- یکشنبه : روی سالاد تمرکز کنید

برای دریافت سبزیجات تازه، بهبود سلامتی و کاهش وزن، تمرکز اصلی هر وعده غذایی تان باید سالاد باشد. با استفاده ی بیشتر از سبزیجات تازه، دریافت فیبر را افزایش داده، ریسک سرطان را کم کرده و انرژی بیشتری خواهید داشت! سالاد کالری اندکی دارد و در کاهش وزن به شما کمک می کند.

3- دوشنبه : مقدار زیادی آب بنوشید

با نوشیدن 8- 12 لیوان آب در روز، به فرآیند هضم خود کمک می کنید، به بدن تان آب رسانی می کنید و هوس های خود را هم کم می نمایید. مقدار زیادی آب بنوشید تا یک گام به هدف خود در کاهش آسان 3 کیلویی نزدیک تر شوید! هیچ نوشیدنی دیگری به اندازه ی آب خنک در یک روز گرم نمی تواند تشنگی را برطرف کند!

4- سه شنبه : فعال باشید

بیرون بروید، تحرک داشته باشید و در هفته 4 – 5 روز تمرین تناسب اندام انجام دهید. با هفته ای 2- 3 روز تمرین سبک شروع کنید و به تدریج افزایش دهید. هدف خود را 45 دقیقه الی یک ساعت ورزش قرار دهید. می توانید با راه رفتن شروع کرده و سپس دوچرخه سواری یا دویدن نرم را انجام دهید.

5- چهارشنبه : یک برنامه ی پر تحرک بچینید

می خواهید عصر را بیرون در شهر بگذرانید؟ پس بهتر است بعد از ظهر پر تحرکی داشته باشید! برای یک دوچرخه سواری طولانی یا پیاده روی پر چالش با دوستان تان برنامه ریزی کنید. هیچ چیز مثل پیگیری ورزش مستمر، مفید نیست. و به کم کردن 3 کیلو مورد نظر تان کمک خواهد کرد.

EAT-SMALLER-MEALS6- پنج شنبه : وعده های کوچک تری بخورید

اگر در طول روز 5- 6 وعده ی سالم بخورید، متابولیسم خود را تقویت کرده و به راحتی به هدف کاهش وزن 3 کیلویی خود می-رسید! حتماً مقداری زیادی سبزیجات و پروتئین خالص در وعده های کوچک خود بگنجانید. اگر به کمک احتیاج دارید با متخصص تغذیه یا مربی مشورت کنید تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

7- جمعه : اسنک خوردن در آخر شب را متوقف کنید

روز هایی که تا آخر شب جلوی تلویزیون می نشستید و خوراکی های بی ارزش و مضر می خوردید، فراموش کنید، چون می خواهید به نتیجه ی مورد نظر برسید! اگر بعد از شام هوس اسنک کردید از سبزیجات خرد شده استفاده کنید. انتخاب های سالم تری داشته باشید تا به راحتی 3 کیلو وزن کم کنید!

حالا که می توانید با تغییرات سالم کوچک و بهبود سبک زندگی، 3 کیلو وزن کم کنید منتظر چه هستید؟ بلند شوید، به خود حرکت دهید و برای رسیدن به هدف تلاش کنید. به هرچه بخواهید می توانید برسید پس همین امروز تغییرات را شروع کنید!

منبع : زیبابانو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*