سه شنبه , 27 فوریه 2024

8 نکته برای انتخاب کیفی مناسب همه ی نیاز ها

با به کارگیری نکات زیر می توانید کیفی انتخاب کنید که از هر جهت برای تان مناسب باشد. انتخاب کیف پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. احتمالاً به کیفی نیاز دارید که برای حمل همه ی وسایل تان به اندازه ی کافی بزرگ باشد، برای محیط کار شیک باشد و قیمت آن هم متناسب با بودجه ی شما باشد. شاید هم از کیف زیبایی خوشتان آمده اما مناسب سبک زندگی تان نیست. پس توصیه های زیر را امتحان کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید…

TIPS FOR CHOOSING A BAG TO MEET ALL YOUR NEEDS

1- کارکرد

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب کیف در نظر گرفتن مورد استفاده ی آن است.می دانم که کیف برای حمل وسایل است! اما آیا قرار است برای کار، خرید و تفریح از آن استفاده کنید؟ یک کیف روز به درد شب نمی خورد، پس یک کیف شب زیبا ممکن است وسوسه انگیز باشد اما اگر به ندرت از آن استفاده کنید، چندان به دردبخور نخواهد بود!

2- جنس

عامل دیگری که باید در نظر بگیرید جنس کیف است. یک زنبیل کتان برای حمل خواربار مناسب است البته اگر سنگین نباشند. مسلماً اگر کتاب های سنگین با آن حمل کنید خیلی زود پاره می شود. از طرفی اگر گیاهخوار هستید باید مطمئن شوید که کیف موردنظرتان چرمی نیست.

3- رنگ

داشتن کیف های متنوع جالب است اما اگر بودجه ی شما محدود است به کیفی نیاز دارید که برای هر لباسی مناسب باشد. رنگی انتخاب کنید که با بیشتر لباس هایتان هماهنگ است. رنگ های خنثی یا بی رنگ شاید کسل کنند باشند اما دیگر مشکلی با رنگ-های مخالف نخواهید داشت.

4- امنیت

اگر بخواهید اشیاء ارزشمند در کیف تان حمل کنید، رعایت امنیت ضروری می شود. کیفی انتخاب کنید که زیپ آن کامل بسته شود؛ درپوش یا زبانه ای که روی زیپ را بپوشاند هم مفید خواهد بود. همچنین از خرید کیف هایی که روی شانه انداخته می شوند پرهیز کنید. بندی که به صورت کج روی بدن قرار بگیرد امن تر است.

5- دوام

اگر مبلغ معقولی برای خرید کیف هزینه می کنید، باید کیف بادوامی انتخاب کنید. قیمت همیشه مساوی کیفیت نیست- برچسب قیمت ممکن است مرغوب نبودن کیف را پنهان کند.به جای آن به کیفیت ساخت کیف توجه کنید، اگر دوخت های آن شل است، احتمالاً زیاد عمر نخواهد کرد.

6- کیفیت

اگر قرار است پول خرج کنید، بهتر است آن را صرف خرید کیفی با کیفیت و کلاسیک کنید. دنبال کیفی بگردید که خیلی مطابق مد فصل نباشد چون این کیف ها خیلی زود از مد می افتند، ضمن اینکه مثل یک دنباله روی مد به نظر می رسید. در کل، مدل های ساده تر بهترین انتخاب اند.

7- برند ها

برای اینکه کیف با کیفیتی تهیه کنید لازم نیست حتماً از برند های طراحان معروف خرید کنید. فروشگاه های خیابان اصلی شهر از این برند ها به عنوان الهام بخش استفاده می کنند، بنابراین احتمال دارد بتوانید ورژن نسبتاً خوبی از کیف برند محبوب تان بخرید. دقیقاً مثل آن نخواهد بود، اما ظاهر مشابهی دارد.

8- ارزان می تواند بهترین باشد

خرید کیف ارزان اغلب به صرفه نیست چرا که دوام زیادی نخواهد داشت. اما پول زیادی برای خرید کیف های ساحلی یا هرچیز دیگری که قرار نیست خیلی خوب از آن مراقبت کنید، نپردازید. این تنها زمانی است که خریدن چیزی ارزان و خوش آب و رنگ عاقلانه است. بعداً در صورت لزوم می توانید آن را عوض کنید

برای انتخاب درست کیف عوامل زیادی را باید در نظر گرفت. اکنون تمام نکاتی که برای خرید کیف مناسب نیاز دارید می دانید. کیف علاوه بر کارکردش، می تواند ست لباس شما را هم تکمیل کند. گزینه های زیادی وجود دارند و ممکن است انتخاب درست مدتی طول بکشد اما می توانید مطمئن باشید آنچه نیاز دارید پیدا می کنید. چقدر برای خرید یک کیف خرج می کنید؟

منبع : زیبابانو

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*